Klaipėda, parduodamas 2 kambarių butas.

Turite klausimų?

Ekaterina
Telefono nr. +370 670 97790; +370 610 28977

Administratorė

Skelbimo kodas
E423
Kaina
69 900 €
Savivaldybė / Miestas
Klaipėda
Gatvė
Balandžių g.
Plotas
36 m2
Aukštas
1
Aukštų pastate
2
Kambarių skaičius
2
Pastatymo metai
1950 ir seniau
Pastato tipas
Mūrinis
Įrengimas
Įrengtas
Šildymas
Dujinis.
Parduodamas 2k. kapitaliai suremontuotas butas su žeme miesto centre keturių butų name, visiškai šalia naujosios perkėlos, Gandraliskių rajone. Viskas bute yra nauja. Kątik įvestos dujos, nauja kanalizacija iki šulinio, nauji elektros ir vandens įvadai su naujais laidais ir vamzdžiais. El.įvado galingumas pakeltas iki 8.5kW. Visas buto apšildymas grindininis, šildomas nauju, tik šiam butui priklausomu kondensaciniu katilu. Karštas vanduo paruošiamas per katilo kaitinimą naują boilerį.
Butas yra perplanuotas. Pritaikytas jaukiai gyventi šeimai. Virtuve sujungta su svetaine apie 16 kv.m, miegamasis apie13kv.m, gan didelis vonios kambarys, kolidorius.
Taipogi butui priklauso 3a. žemės, iš jų 2a neužstatyti (statyba leidžiama). Nedidelėmis sąnaudomis galima buto pletra apie 20kv.m.

Yra galimybė nusipirkti papildomai 2k.butą 31kv.m virš šio buto (reikalingas remontas) su 2a. nuosavybes teise priklausančiu žemės sklypu. Statyba leidžiama. Tuomet turėtumete puse namo miesto centre, labai gražėjančiame kvartale.
Užduokite klausimą