Klaipėda, Giruliai, Sublokuotas namas

Turite klausimų?

Ekaterina
Telefono nr. +370 463 10441; +370 610 28977

Administratorė

Skelbimo kodas
E431
Kaina
980 000 €
Savivaldybė / Miestas
Klaipėda
Gatvė
Giruliai
Plotas
446 m2
Sklypo plotas
23 a
Namo tipas
Sublokuotas namas
Aukštų pastate
2
Pastatymo metai
2005
Pastato tipas
Mūrinis
Įrengimas
Įrengtas
Šildymas
Dujinis, kietu kuru.
Klaipėdoje, Giruliuose, 20 minučių iki jūros pėsčiomis, parduodama pusė sublokuoto namo kartu su jam priklausančia privačia teritorija.

Bendras namo plotas: 445,8 kv. m.: 1a su garažu ir katiline užima 158,37 kv. m., 2as - 150,24 kv. m., 3as - 137,19 kv. m.

Namas pastatytas kruopščiai: naudotos aukštos kokybės medžiagos, daryti geriausi tuo metu įmanomi sprendimai.

Vidus įrengtas dizainerio: sukurtas išskirtinis interjeras, nuo spalvų ir apšvietimo iki užuolaidų. Unikalios detalės - židiniai. 1o aukšto židinys sukurtas iš vienetinių akmenų, 2o aukšto židinio pagrindas - didžiulė, vientisa marmuro plokštė. Namo viduje - pagal individualų užsakymą padaryti uosiniai laiptai, meistro ranką atpažinsite iš karto.

1o aukšto grindys - tarketas, įrengtos šildymo zonos. 2o ir 3o aukšto grindys - natūralaus medžio (uosio) parketas, puoselėtas pagal visas taisykles. Kiekviename aukšte - WC ir vonios patalpos, balkonai arba terasos.

Namo nusidėvėjimas - minimalus. Dėl aukštos kokybės medžiagų, dažų ir atidžios priežiūros patalpų bei paties statinio būklė - gera: galima keltis ir be kosmetinio remonto. Namas parduodamas su baldais ir technika.

Namas iš lauko pusės apšiltintas putų polistirolu, o iš vidaus - akmens vata. Šildymas dujomis arba kietu kuru (granulės). Radiatoriai reguliuojami, yra šildymo valdymo sistema.

Į namą galima patekti 4 atskirais įėjimais, kiekvieną iš 3jų aukštų galima pilnai izoliuoti, o į juos patekti per centrinę laiptinę. Ir 2ame bei 3ame aukštuose galima įrengti atskiras virtuves: prievadai padaryti iš anksto. Name įrengta saugos ir priešgaisrinė signalizacijos, sudėti judesio davikliai.

Prie namo - medžiai ir pievelės, plytelėmis grįsta zona. 14,52 a. sklype šalia - sodas ir miškas; yra galimybių statybai. Greta yra daug daugiau žemės, kuri irgi gali būti parduota.
Užduokite klausimą